Anasayfa » ALINTI » Linkedin Güncellemesi Kullanıcılara Barack Obama Ve Diğer Düşünce Liderlerini Takip İmkanı Sağlıyor
Linkedin Güncellemesi Kullanıcılara Barack Obama Ve Diğer Düşünce Liderlerini Takip İmkanı Sağlıyor

Linkedin Güncellemesi Kullanıcılara Barack Obama Ve Diğer Düşünce Liderlerini Takip İmkanı Sağlıyor

Linkedin Güncellemesi Kullanıcılara Barack Obama Ve Diğer Düşünce Liderlerini Takip İmkanı SağlıyorSöz konusu servisin Facebook’taki abonelik servisi ile benzerliği dikkat çekerken, Twitter ve Google+ tarafından sağlanan servisler ile bir benzerlik de söz konusu. Bu servislerden farklı olarak LinkedIn bu sistem aracılığı ile kullanıcılarına aralarında video, fotoğraf ve sunumlarında bulunduğu daha çok belge sunmayı hedefliyor.

LinkedIn kullanıcıları belirledikleri şirketler ve endüstrilerden de yapılan güncellemeleri de takip edebilecekler. Ancak, tüm girişleri görebilmek için halen o kişiyle bağlı olmak gerekiyor. Kullanıcılara güncellemelerini takip etmeleri için 150 düşünce lideri sunulurken, ana sayfa üstünden kullanıcılara önerilerde bulunuluyor. Yapılan açıklamada önümüzdeki aylarda bu listenin genişleyeceği ve endüstri bazlı olarak da önerilerin sunulacağı belirtildi.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir