Anasayfa » ALINTI » LinkedIn Yenileniyor
LinkedIn Yenileniyor

LinkedIn Yenileniyor

LinkedIn YenileniyorBasın toplantısından notlar ve dünden bugüne LinkedIn rakamları haberimizde.

Mountain View’daki merkez ofisinde bir basın toplantısı düzenleyen profesyonel sosyal paylaşım platformu LinkedIn, yeni sayfa tasarımlarının yanı sıra siteye dair dair güncel rakamları da paylaştı.

Temmuz ayında haber akışı bölümünü yeniden düzenleyen LinkedIn, geçtiğimiz ay da bildirim uyarıları eklemişti. Bu ayın ilk günlerinde sektör liderlerini takip etme özelliği getiren profesyonel ağda, kullanıcıların toplamda 6,2 milyon takipçi edinmesine olanak tanıdı. Sitenin profesyonel yapısını koruyarak, daha basit ve kullanışlı hale getirmeyi hedefleyen LinkedIn, platformun tıpkı Facebook gibi “her gün takip edilen” bir araç olmasını istiyor.

Son dönemde yapılan değişikliklere karşı kullanıcılardan olumlu yorumlar aldıklarını belirten LinkedIn yetkilileri tarafından toplantıda paylaşılan rakamlara göre; Ocak 2009’dan bu yana kullanıcı sayısı 32 milyondan 175 milyona çıkmış durumda. Aylık tekil ziyaretçiler 2009’da 12 milyon iken, bugün 135 milyonu aşıyor ve mobil uygulamaların kullanımı yüzde 10’dan yüzde 23’e ulaşmış görünüyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir