Anasayfa » ALINTI » Söz Sırası Google’da!
Söz Sırası Google'da!

Söz Sırası Google’da!

Söz Sırası Google'da!Apple, iOS 6 ile birlikte Google’ı bir kenara iterek, kendi harita hizmetini kullanıcılara sundu. Google Maps yerine hizmete sunulan Apple Maps, ne yazı ki verdiği garip sonuçlar ve hatalarıyla pek çok kullanıcı tarafından beğenilmedi. Apple’ın rakipleri ise, kendi kampanyalarını yaparak dalga geçmekten geri kalmadılar.

Şimdiye kadar konuşmayan tek şirket, Apple’ın terk ettiği Google oldu. Ancak Google’ın ünlü yöneticisi Eric Schmidt, sonunda sessizliği bozdu.

“Apple en başından bizi terk edip kendi haritalarına geçmeyecekti” diyen Schmidt, sözlerine şöyle devam etti: “Bu saatten sonra gidip onlara fikirlerini değiştirmelerini, Google Maps’e dönmelerini söyleyecek halimiz yok. Ancak Apple ile yıllardır birlikte çalışıyorduk ve yarın gelip Google Maps’i geri isterlerse, bundan mutluluk duyarız.

Tabii ki Apple’ın geri adım atıp Google Maps’e dönmesini kimse beklemiyor. Bunu Schmidt’in de beklediğini sanmıyoruz. Ama sözleri ile Apple’a sağlam bir gönderme yaptığı kesin.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir