Anasayfa » ALINTI » Steve Jobs’un Son Planı!
Steve Jobs'un Son Planı!

Steve Jobs’un Son Planı!

Steve Jobs'un Son Planı!Steve Jobs’un zamansız ölümünün ardından geçen bir yıl içerisinde, kendisi ve Apple’a yaptıkları hakkında birçok söylenti çıktı. Kimileri tarafından günah keçisine çevrilen Steve Jobs, günümüzde birçok teknoloji sitesi tarafından Apple’ın aradığı isim olarak lanse ediliyor.

Ancak hakkında her geçen gün yeni iddialar da ortaya çıkmıyor değil. Business Week’te yayınlanan bir makalede, Jobs’un yokluğunun Apple’ı ne kadar derinden etkilediğinden bahsediliyor ve şu iddiaya yer veriliyor: Jobs’un ölmeden önceki son planları arasında Google Search’ü Apple ürünlerinden tamamen uzaklaştırmak da varmış. Zamanında kullanıcıların ne şekilde bir tepki vereceklerine emin olamadıkları için ertelenen fikir, bugün Apple’a, Google Maps olayında olduğu gibi, büyük sorunlar yaratabilirdi.

Apple’ın Google arama sistemini kullanmayı bırakması ne kadar doğru olur, şu anda kestirmek güç. Ama asıl soru, böyle bir durumda yerine neyin koyulabileceği.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir