Anasayfa » ALINTI » Tim Cook’tan Zuckerberg’e iPhone 5
Tim Cook’tan Zuckerberg’e iPhone 5

Tim Cook’tan Zuckerberg’e iPhone 5

Tim Cook’tan Zuckerberg’e iPhone 5

Ancak bu sefer ne şikayet ne de bir yeni özelliğini paylaşacağız.Ancak bu sefer ne şikayet ne de bir yeni özelliğini paylaşacağız.

Bu sefer paylaşacağımız konu Tim Cook’un Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’e iPhone 5 göndermesi. Matt Lauer’un sunduğu Today Show’a katılan Zurkerberg, Tim Cook’un kendisine iPhone 5 hediye ettiğini söyledi.

iPhone 5 yerine iPhone genelinde konuşan Zuckerberg, iPhone’nun çok iyi bir platform olduğunu söyledi. Zuckerberg, “Facebook’a Android cihazlarıyla bağlanan kullanıcıların sayısı daha fazla. Hem iOS hem Anroid kullanıcılarının büyük çoğunluğu Facebook uygulaması yerine, sosyal ağa mobil tarayıcılarıyla bağlanıyor.Ve bu rakam toplam iPhone ve Android kullanıcılarından daha fazla. Bu da çok çeşitli bir ekosisteme sahip olmamızı sağlıyor” sözlerini söylüyor.

İşin aslına bakacak olursak Tim Cook normal olan bir davranışta bulunarak, iş ortağı diyebileceğimiz bir yöneticiye iPhone 5 yollamış. Doğal olarak yollanan kişi Mark Zuckerberg gibi magazinsel yönü bir isim olunca, ister istemez daha fazla dikkat çekiyor.

Zuckerberg’in iPhone 5 vesilesiyle yaptığı konuşmaların daha ilginç olduğunu belirtmekte fayda var.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 25 Mayıs’ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu’nda “Online İtibar ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir