Anasayfa » ALINTI » Google, Arama Sonuçları Sayfasını Yeniliyor
Google, Arama Sonuçları Sayfasını Yeniliyor

Google, Arama Sonuçları Sayfasını Yeniliyor

Google, Arama Sonuçları Sayfasını YeniliyorGoogle, arama sonuçlarını listelediği sayfalarında yaptığı yenilikleri blog sayfasında kullanıcılarıyla paylaştı. Bu yenilikler, Temmuz ayından bu yana Google tarafından sınanıyordu ancak herkes tarafından görüntülenemiyordu.

Hizmete sunulmaya başlanan değişiklikler, arama sayfasını “daha düzenli bir görünüme kavuşturmayı amaçlıyor. Sol tarafta görünen arama araçları göz önünden kaldırılmış bulunuyor. Bazı aramalarda ise reklamların gösterilmemesi dikkat çekiyor. Ancak bu, yakında düzeltilecek olan küçük bir hata da olabilir.

Google, yeni sonuç sayfasının “daha basit ve daha temiz” bir tasarıma odaklandığını söylüyor. Bu yenilikler, geçtiğimiz sene tabletlere getirilmiş, geçen haftalarda ise cep telefonlarına sunulmuştu. Şimdi ise sıra masaüstüne gelmiş görünüyor.

Yeni görünümde, sol kısımda görmeye alıştığımız gelişmiş arama işlevleri saklı bulunuyor. Onları görebilmek için “Arama araçları” düğmesine tıklamanız gerekiyor.

Şimdilik Türkiye sayfasında bu yenilikleri göremeyebilirsiniz ancak kısa süre içerisinde, değişikliklerin bize de yansıyacağına şüphe yok…

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 25 Mayıs’ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu’nda “Online İtibar ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir