Anasayfa » ALINTI » Google, Arama Sonuçları Sayfasını Yeniliyor
Google, Arama Sonuçları Sayfasını Yeniliyor

Google, Arama Sonuçları Sayfasını Yeniliyor

Google, Arama Sonuçları Sayfasını YeniliyorGoogle, arama sonuçlarını listelediği sayfalarında yaptığı yenilikleri blog sayfasında kullanıcılarıyla paylaştı. Bu yenilikler, Temmuz ayından bu yana Google tarafından sınanıyordu ancak herkes tarafından görüntülenemiyordu.

Hizmete sunulmaya başlanan değişiklikler, arama sayfasını “daha düzenli bir görünüme kavuşturmayı amaçlıyor. Sol tarafta görünen arama araçları göz önünden kaldırılmış bulunuyor. Bazı aramalarda ise reklamların gösterilmemesi dikkat çekiyor. Ancak bu, yakında düzeltilecek olan küçük bir hata da olabilir.

Google, yeni sonuç sayfasının “daha basit ve daha temiz” bir tasarıma odaklandığını söylüyor. Bu yenilikler, geçtiğimiz sene tabletlere getirilmiş, geçen haftalarda ise cep telefonlarına sunulmuştu. Şimdi ise sıra masaüstüne gelmiş görünüyor.

Yeni görünümde, sol kısımda görmeye alıştığımız gelişmiş arama işlevleri saklı bulunuyor. Onları görebilmek için “Arama araçları” düğmesine tıklamanız gerekiyor.

Şimdilik Türkiye sayfasında bu yenilikleri göremeyebilirsiniz ancak kısa süre içerisinde, değişikliklerin bize de yansıyacağına şüphe yok…

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir