Anasayfa » ALINTI » Google Play 3.10.9’da Değişen Ne Var?
Google Play 3.10.9'da Değişen Ne Var?

Google Play 3.10.9’da Değişen Ne Var?

Google Play 3.10.9'da Değişen Ne Var?Android‘in mobil uygulama mağazası, biz farkında olmasak da kendi kendini güncelliyor. Kullanılabilir son sürüm olan 3.10.9‘ daki yeniliklere sizler için göz attık.

Küçük birkaç yenilikle gelen Google Play 3.10.9‘da ilk dikkat çeken değişiklik, bir uygulamayı yüklemeye başladığınızda size uygulama önerilerinin gösterilmesi. Böylelikle uygulama yüklerken ekrana boş boş bakmak yerine kullanıcı alışkanlıklarına göre düzenlenen önerileri görebiliyoruz. Zira yeni ekran, indirme ilerlemesi yerine “Uygulamanız indirilecek ve yüklenecektir” mesajını gösteriyor. Ekranda önceki ekrana geri dönmek için bir düğme de bulunuyor.

Google Play, 3.10.9 sürümüyle beraber uygulama açıklamaları diller arasında Google Translate ile tercüme edebiliyor. Bu işlevi kullanmak için sadece bir düğmeye dokunmak yeterli oluyor. Son bir yenilik ise Google+ arkadaşlarınızı paylaşımlarınıza eklemeyi kolaylaştırıyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir