Anasayfa » ALINTI » Instagram’dan Web Atağı
Instagram’dan Web Atağı

Instagram’dan Web Atağı

Instagram’dan Web AtağıBelki de Instagram’ın durmadan büyüyen yapısını ve geldiği noktayı en iyi anlatan olay buydu. “Ben fotoğrafları olduğu gibi seviyorum.” diyenlere bile kendini kullandırtan program, her telefonun olmazsa olmazı haline geldi. Akıllı telefonların gizli silahı bir nevi Instagram oldu fakat Instagram sadece mobil üzerine kurulmuş bir sistem olduğu için biraz kısıtlı kalıyordu. Web.stagram.com ile fotoğraflara ulaşmak mümkün fakat bir Instagram adresi olmadığı için kullanıcıların web üzerinden yapabildikleri sınırlı kalıyordu..

Söz konusu durum, Instagram’ın bugün web üzerine geçeceğini duyurmasıyla değişiyor. Web üzerinden gireceğimiz Instagram’da kullanıcıların birer profili olacak ve bu profilde Facebook’tan alışık olunan kapak fotoğrafı, profil fotoğrafı ve “Follow” yani takip et butonu yer alacak. Tabii takip edenler ve edilenler unutulmadan. Fakat yine de unutmamak gerekiyor ki ağırlık hala mobil uygulamanın üzerinde. Web üzerinden arama yapılamayacak ve fotoğraf yüklenemeyecek. Bu nedenle web uygulaması şimdilik sadece Instagram’a seyirci kalmak için geliştirilmiş olsa da, ilerleyen günlerde uygulamanın kapsamının genişletilmesi de ihtimal dahilinde.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir