Anasayfa » ALINTI » Mozilla Popcorn Maker ile Video Ve Web Bir Potada Eritiliyor
Mozilla Popcorn Maker ile Video Ve Web Bir Potada Eritiliyor

Mozilla Popcorn Maker ile Video Ve Web Bir Potada Eritiliyor

Mozilla Popcorn Maker ile Video Ve Web Bir Potada EritiliyorMozilla Festival ekibi geçtiğimiz haftasonu da zaman temelli video düzenleme uygulaması Popcorn Maker’ı görücüye çıkardı. Popcorn üstünden geliştirilen uygulama tamamen web standartları çevresinde yazılırken; uygulama sayesinde Google Haritalar, Twitter ve Wikipedia gibi kaynaklardan görüntü ve yazı alınarak videolara yerleştirilebiliyor. Webden alınan ögeler videoların interaktif bir hale gelmesini sağlayacak.

Popcorn Maker kullanıcılar tarafından oluşturulan videolara ev sahipliği yaparken, bir yandan da projelerin gösterilmesi için yerleştirilebilir bir oynatıcıyı da barındıracak. Buna ek olarak, Mozilla’nın açık kaynak felsefesi çerçevesinde bir kullanıcıya ait videonun başka bir kullanıcı tarafından başlangıç noktası olarak da kullanılabilecek. Popcorn Maker düzgün arayüzü ve proje oluşturmanın kolaylaştırması ile de dikkat çekti.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir