Anasayfa » ALINTI » Pinterest Profil Onayına Başladı
Pinterest Profil Onayına Başladı

Pinterest Profil Onayına Başladı

Pinterest Profil Onayına BaşladıBu konuda en mağdur kitle genelde ünlüler olsa da, sektöründe bilinen isimler de kendi isimleriyle iletişim sürdüren kişilerden dolayı mağdurlar diyebiliriz.

Twitter bu konuda geliştirdiği “resmi ya da onaylanmış hesap” olarak isimlendirebileceğimiz Verified Profile  uygulamasıyla oldukça başarılı sonuçlar alıyor. Pinterest de  onaylanmış ve gerçek hesap uygulaması başlattığını, bundan böyle kullanıcılarının kim olduklarını ya da hangi web sitesine sahip olduklarını belirttikleri takdirde, hali hazırda üst seviye bir alan adına sahip olan herkesin bu özelliği kullanabileceğini duyurdu.

Onaylanmış profil sahiplerinin sayfalarında URL’nin yanında küçük bir tik işareti olacak. Bu tik işareti Twitter’ın da onaylanmış hesaplarında kullandığı işarete bire bir benziyor. Ancak, Pinterest tarafından sunulan servis, kişisel olarak onay talep edilebilmesi ile Twitter’dan ayrılıyor. Twitter’da onaylanmış bir hesaba sahip olmak için Twitter’ın teklifini beklemek gerekiyor. Pinterest yeni üyelikler için davetiye zorunluluğunu kaldırırken, ABD Başkanı Barrack Obama gibi oldukça popüler kullanıcıların da ilgisini çekmiş durumda.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir