Anasayfa » ALINTI » “Sessiz Sinema” Facebook’a Taşınıyor
“Sessiz Sinema” Facebook’a Taşınıyor

“Sessiz Sinema” Facebook’a Taşınıyor

“Sessiz Sinema” Facebook’a TaşınıyorSessiz Sinema oyununda eğlenceli anlar geçirirken, çeşitli hediyeler de kazanmak mümkün. Oyunda amaç, anlatılan filmleri en kısa sürede doğru tahmin etmek.

Dijital Pazarlama ajansı Krombera’nın Türkiye çapındaki tüm Forum Alışveriş Merkezi için hayata geçirdiği sosyal medya uygulaması “Sessiz Sinema”, oyuncuların eğlenceli ve heyecanlı dakikalar geçirirken hediye kazanmalarını da sağlıyor.

“Sessiz Sinema” oyununda Anıl İlter’in anlattığı üçyüzden fazla filmi doğru tahmin etmeye çalışan Facebook kullanıcıları, performanslarına göre değerlendirilerek Forum Alışveriş Merkezleri’nden çeşitli ödüller kazanıyor. Kullanıcılara keyifli bir arkadaş ortamlarının sıcaklığını sunan oyun, Türkiye’deki 10 Forum Alışveriş Merkezi’nin sayfasında oynanabiliyor.

Dört hafta boyunca devam edecek oyunda, her hafta sıralamada en yüksek not ortalamasına sahip olarak birinciliği elde eden oyuncular, Forum Alışveriş Merkezleri’nden çeşitli hediyeler kazanıyor.

Kaynak: Krombera Basın Bülteni

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir