Anasayfa » ALINTI » Socialwire Facebook Reklamlarını Yeni Bir Boyuta Taşıyacak
Socialwire Facebook Reklamlarını Yeni Bir Boyuta Taşıyacak

Socialwire Facebook Reklamlarını Yeni Bir Boyuta Taşıyacak

Socialwire Facebook Reklamlarını Yeni Bir Boyuta TaşıyacakÇevrimiçi tavsiye sistemleri geliştiren İletken’in bir ürünü olan Socialwire’ın yeni ve iddialı yüzü nihayet ortaya çıktı.

Endeavor girişimi de seçilen İletken geliştirdiği tavsiye sistemlerini şimdiye kadar farklı şekillerde kullanmıştı ama Socialwire yeni bir deneyim sunacak. Bunu da Facebook’a entegre 2 özel uygulamayla yapacak.

Socialwire Facebook Reklamlarını Yeni Bir Boyuta Taşıyacak

Socialwire CONNECT ve SocialWire AMP

SocialWire’ın söz konusu uygulamaları Socialwire CONNECT ve SocialWire AMP. Bu iki uygulama Facebook’un Open Graph protokolüyle Socialwire’ın tavsiye teknolojisini kullanarak Facebook’taki reklam performansınızı artırmayı hedefliyor. Geliştiricileri de bu platforma katılmaya davet ediyor.

Socialwire’ın kurucusu ve CEO’su Selçuk Atlı kendilerini yeni nesil bir reklam ajansı olarak tanımlıyor. Tahminlere ve testlere göre değil verilere dayalı reklamcılık yapacaklarını ve bunun da daha verimli olacağının altını çiziyor.

Socialwire’ın etkili sonuçlar alıp almayacağını önümüzdeki dönemde göreceğiz ama Facebook reklamlarından kaçan şirketler olduğunu ve başarılı ‘büyük veri’ çözümlemelerinin olumlu sonuçlar doğurduğunu biliyoruz. Dolayısıyla Socialwire’ın Facebook’ta reklamverenler için dikkat çekici bir hizmet sunduğunu söyleyebiliriz.

Socialwire’ı denemek için hemen anasayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir