Anasayfa » ALINTI » Twitter, Instagram’dan Rol Çalacak
Twitter, Instagram'dan Rol Çalacak

Twitter, Instagram’dan Rol Çalacak

Twitter, Instagram'dan Rol ÇalacakSon zamanlarda kendi uygulaması dışındaki fotoğraf uygulamalarını kaldıran, animasyonlu profil resmi devrine son veren ve video işine giren dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından Twitter şimdi de yeni yeniliği ile karşımızda.

Twitter üzerinde Instagram linkleri son zamanlarda oldukça artmıştı. Instagram kullanan kullanıcılar bu platformda filtre uyguladıkları resimleri yine bu platform üzerinden Twitter’da paylaşıyordu. Bu duruma son vermek isteyen Twitter, artık kendisinin aracılığı ile yüklenecek olan fotoğraflara Instagram benzeri bir filtreleme özelliği ekliyor.

Böylelikle Instagram’ın Twitter üzerindeki etkinliğine son vermeyi planlayan Twitter’ın Instagram’ı büyük bir kayba uğratacağa benziyor. Haliyle bu durum Facebook’u da direk olarak etkileyecek. Instagram’ı 1 milyar dolara satın alan Facebook’un bu hamle karşısında ne yapacağı merak ediliyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir