Anasayfa » ALINTI » Yandex.Elements İle Tarayıcınızı Zenginleştirin
Yandex.Elements İle Tarayıcınızı Zenginleştirin

Yandex.Elements İle Tarayıcınızı Zenginleştirin

Yandex.Elements İle Tarayıcınızı ZenginleştirinAdres ve arama çubuklarını tek bir satırda birleştiren ve tarayıcıya yararlı ek servisler ile görsel yer imleri özelliğini ekleyen Yandex.Elements, kullanıcının hem aradığı web adreslerini, hem de arama sorgularını aynı satıra girmesine ve aramayı yapacak olan kaynağı seçmesine olanak sağlıyor. Örneğin, istenen sorguyu arama/adres çubuğuna girdikten sonra beliren Vikipedi seçeneğine tıklanarak, doğrudan Vikipedi’deki ilgili sayfaya ulaşılabiliyor.
Elements, Yandex servislerine ve Facebook, Twitter gibi popüler sosyal paylaşım platformlarına daha kolay erişim sağlıyor ve gerekli araç çubuklarını tek tıkla açıp kapatmaya olanak veriyor. Bu sayede, e-posta kutunuzda veya sosyal medya hesaplarınızda yeni mesajlar olup olmadığını her an görüp, hava ve trafik durumlarına dair en güncel bilgileri birer tıkla takip etmek mümkün oluyor.
Daha önce kullanıma sunulan Yandex.Bar gibi Yandex’in çeşitli servislerine kolay erişim sağlayan Yandex.Elements, klasik araç çubuklarından vazgeçmeyen tarayıcılarda bile ekran üzerinde fazla yer tutmadan İnternet deneyiminizi kolaylaştırıyor. Yandex.Bar’la aynı işlevleri gören eklenti, çok daha kompakt ve kullanışlı oluşuyla öne çıkıyor.
Yandex.Elements hakkında ayrıntılı bilgiye element.yandex.com.tr adresinden ulaşabilir ve eklentiyi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir