Anasayfa » ALINTI » 2012’ye Facebook Gözünden Bakın

2012’ye Facebook Gözünden Bakın

2012 yılının sonuna yaklaşmamızla birlikte gerek günlük hayatımızda gerek internet ortamında birçok kuruluş yıl sonuna özel yeni uygulamalara gidiyorlar.

Günümüzün en popüler sosyal ağı Facebook da, profilinizin en üstüne yerleştirdiği bağlantı da 2012 yılında yaşadığınız en önemli olayları görebilmenizi sağlayan sayfaya bağlantı eklemiş.

2012 yılındaki önemli gelişmeleriniz, öne çıkan gönderileriniz ve popülerhaberlerinize dahil en önemli 20 anınıza bakabileceğiniz bu sayfada hayatınızdaki önemli gelişmeler, öne çıkardığınız gönderiler ve etiketlenmiş olduğunuz ve paylaştığınız popüler gönderiler yer alıyor. Ayrıca 2012 yılı içerisinde arkadaş olduğunuz kişileri ve beğendiğiniz sayfaları da bu sayfada görebilirsiniz.

Eğer sizde kendi en önemli anınıza bakmak istiyorsanız buradan bakabilirsiniz. Ayrıca eğer sadece kendinize değil arkadaşlarınıza bakmak isterseniz adresin sonundaki /yearinreview/kullanıcıadı kısmına arkadaşınızın kullanıcı adını yazmanız yeterli.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir