Anasayfa » ALINTI » Apple Ve Google Ortak Mı Oluyor?
Apple Ve Google Ortak Mı Oluyor?

Apple Ve Google Ortak Mı Oluyor?

Apple Ve Google Ortak Mı Oluyor?Fotoğraf paylaşımının sosyal ağlardaki artan popülaritesiyle birlikte stratejilerinde konuya ağırlık veren tüm firmalar gibi bu ikili de, sosyal fotoğraf paylaşımına imzalarını atmak üzere harekete geçtiler. 

Dijital devrime yeteri kadar hızlı ayak uyduramadığı için hızlı şekilde piyasa değeri ve pazar payı düşüren Kodak’ı satın almak için ortak hareket ettikleri açıklanan ikili, Kodak’ın patentlerini almak için 500 milyon dolardan fazla bir ücreti gözden çıkarmış durumda.

Instagram’ın artan popülaritesi ve ardından Facebook tarafından satın alınarak gelişimini hızlandırması, Twitter’ın kendi fotoğraf filtrelerini yıl sonuna kadar kullanıma sunacak ve Instagram ile entegrasyonuna son verecek olması gibi gelişmelerin ardından söz konusu pazarın bu son girişimle oldukça hareketleneceği görülüyor. Instagram’ın kısa sürede sahip olduğu büyük güç ise, kıyasıya rekabet içinde olan Google – Apple ikilisinin ortak hareket etme çabalarını oldukça iyi açıklıyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir