Anasayfa » ALINTI » Apple Ve Google Ortak Mı Oluyor?
Apple Ve Google Ortak Mı Oluyor?

Apple Ve Google Ortak Mı Oluyor?

Apple Ve Google Ortak Mı Oluyor?Fotoğraf paylaşımının sosyal ağlardaki artan popülaritesiyle birlikte stratejilerinde konuya ağırlık veren tüm firmalar gibi bu ikili de, sosyal fotoğraf paylaşımına imzalarını atmak üzere harekete geçtiler. 

Dijital devrime yeteri kadar hızlı ayak uyduramadığı için hızlı şekilde piyasa değeri ve pazar payı düşüren Kodak’ı satın almak için ortak hareket ettikleri açıklanan ikili, Kodak’ın patentlerini almak için 500 milyon dolardan fazla bir ücreti gözden çıkarmış durumda.

Instagram’ın artan popülaritesi ve ardından Facebook tarafından satın alınarak gelişimini hızlandırması, Twitter’ın kendi fotoğraf filtrelerini yıl sonuna kadar kullanıma sunacak ve Instagram ile entegrasyonuna son verecek olması gibi gelişmelerin ardından söz konusu pazarın bu son girişimle oldukça hareketleneceği görülüyor. Instagram’ın kısa sürede sahip olduğu büyük güç ise, kıyasıya rekabet içinde olan Google – Apple ikilisinin ortak hareket etme çabalarını oldukça iyi açıklıyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir