Anasayfa » ALINTI » Facebook Foto-Mesajlaşma Peşinde
Facebook Foto-Mesajlaşma Peşinde

Facebook Foto-Mesajlaşma Peşinde

Facebook Foto-Mesajlaşma PeşindeAll Things D’de yer alan habere göre uygulama şu anda test aşamasında. 

Bu yıl ciddi bir büyüme gösteren Snapchat, kullanıcıların istedikleri fotoğrafları kendi belirledikleri sürede paylaşmalarını sağlayan bir uygulama. Kullanıcı istediği süreyi belirleyecek ve süre dolduğunda fotoğraf her iki tarafın ekranından da siliniyor. Bununla da kalmıyor, Snapchat’in server’ından da siliniyor. Böylece fotoğrafın güvenliği de sağlanabiliyor. Dip not olarak belirtelim bu uygulama en çok seksi pozlarını paylaşmak ve daha sonrasında ortadan kaldırmak isteyenler tarafından oldukça fazla kullanılıyor.

Facebook da tam da bu şekilde bir arayış içine girmişken, WhatsApp’i satın almasıyla bu konu da üzerine geldiğinde, belki bu alanı foto-mesajlaşma için kullanabilir fikri akıllara geliyor. Ayrıca Facebook Messenger için bile kullanılabilir. Çok da etkili olur.

Bu tip bir yeni uygulama Facebook’u kendi uygulaması, Messenger, Camera ve Instagram için mobilde oldukça ön plana çıkarabilir ve kullanıcıların olumlu tepkilerini alır.

Instagram’ı 1 milyar dolarla satın alan Facebook, bu kadar uğraşmak varken neden Snapchat’i satın almasın? Bu da ayrı bir başlık olabilir.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 25 Mayıs’ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu’nda “Online İtibar ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir