Anasayfa » ALINTI » Facebook’tan Snapchat’e Rakip Mi Geliyor?
Facebook'tan Snapchat'e Rakip Mi Geliyor?

Facebook’tan Snapchat’e Rakip Mi Geliyor?

Facebook'tan Snapchat'e Rakip Mi Geliyor?Facebook, söylentilere göre mesajlarınızı cihazınız üzerine kaydetmeyen, onları belirli bir süre sonra otomatik olarak silen yeni bir sohbet uygulaması üzerinde çalışıyor.

Yeni sohbet uygulamasının aktarılan mesajları, fotoğrafları ve videoları bir süre sonra sildiği ve erişilmez hale getirdiği söyleniyor. AllThingsD‘nin raporuna göre uygulama, 2012bitmeden önce hizmete sunulabilir.

Yeni uygulama, aynı “Messenger” ve “Camera” uygulamaları gibi cihazınızda ayrı bir simge olarak görünecek. Geçen sene popüler hale gelen Snapchat, herhangi bir arkadaşınıza örneğin bir fotoğraf gönderirken, bu fotoğrafın ne kadar süre görüntülenebileceğini seçmenize (örneğin saniye veya dakika cinsinden) izin veriyordu. Belirlediğiniz süre dolduğunda fotoğraf, alıcının cihazından ve sunuculardan siliniyordu. Facebook’un yeni işlevinin de bu şekide çalışacağı düşünülüyor.

Yeni uygulama, Facebook’ta gizlilik konusunda kendini rahat hissetmeyen kullanıcılara güvenli bir sohbet platformu sağlayacak gibi görünüyor. Tabi, tüm bu söylentilerin doğru çıkması halinde.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir