Anasayfa » ALINTI » Google Ingress İçin Hazır Olun
Google Ingress İçin Hazır Olun

Google Ingress İçin Hazır Olun

Google Ingress İçin Hazır OlunYaklaşık 6 aydır Google personeli tarafından denenmekte olan Ingress, Google direktörlerinden John Hanke’nin önderliğinde geliştiriliyor. John Hanke, Google Ingress hakkında “Telefonunuzla labirentteki bir fare gibisiniz ama bilgisayarınızın başına geçtiğinizde oyuna tepeden bakabiliyorsunuz” diyor. Bu cümle bile oyunu mobilde oynayıp, yönetimini bilgisayardan yapacağımız her iki ortamın da kullanılacağı bir oyun olacak anlamına geliyor.

Oyun gerçek hayatı bir alternatif gerçekliğe dönüştürüyor. Sanal gerçeklik oyununa şimdilik sadece davetiye ile giriş yapılabiliyor ve oyun şu an sadece Android cihazlar için lanse ediliyor.

Ingress, bulunulan çevredeki kilit noktaları ele geçirmek veya savunmak üzerine kurgulanmış bir oyun. Oyunda enerji toplamayı amaçlayan ve enerji için savaşan toplam iki grup yer alıyor. Bu iki takımdan biri seçiliyor ve böylece diğer takımda yer alan insanlarla rekabet başlıyor. İlgi çekici birvideo ile tanıtımı yapılan oyun şu an kapalı-beta aşamasında. Oyunun kapalı betası için başvuruyu ingress.com’dan yapabilir, daha sonra Google Play üzerinden Android işletim sistemine sahip telefonunuza bu indirebilirsiniz.

Fikirlerinizi bekliyoruz…

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir