Anasayfa » ALINTI » Instagram’ın 1 Numaralı Düşmanı Kim Kardashian Mı?
Instagram'ın 1 Numaralı Düşmanı Kim Kardashian Mı?

Instagram’ın 1 Numaralı Düşmanı Kim Kardashian Mı?

Instagram'ın 1 Numaralı Düşmanı Kim Kardashian Mı?Şov yıldızı Kim Kardashian, Instagram’dan ayrılmayı düşünüyormuş bir takım söylentilere göre.

Biliyorsunuz, Instagram’daki birçok düzenleme ve filtrelemeyle fotoğraflarınızı sosyal platformlarda paylaşabiliyorsunuz. Ancak son günlerde gündeme gelen maddeden de çoğunuzun haberi vardır zaten. “Fotoğrafların kişilerin iznine bakılmaksızın para karşılığında başka kuruluşlara satılabilmesi” maddesi, Kardashian’ın da canını sıkmış ve böyle bir şey olursa hesabını kapatacağını söylüyormuş.

Peki Kardashian, hesabını kapatırsa ne olur? Birçok kullanıcı için pek bir şey ifade etmez belki, ancak Kardashian’ın yaklaşık 5.75 milyon takipçisi var. Paylaştığı resim sayısı ise, 825. Dolayısıyla Instagram’ın en popüler kullanıcılarından bir tanesi. Hesabını kapattığında öyle veya böyle etkisi görülecektir.

Tabii kullanıcıların gösterdiği tepkilerin ardından geri adım atmıştı yetkililer, ancak yine de belli olmaz diyelim biz.

 

Yazar     : Mahmut Saral

Kaynak : teknokulis

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir