Anasayfa » ALINTI » Instagram’ın 1 Numaralı Düşmanı Kim Kardashian Mı?
Instagram'ın 1 Numaralı Düşmanı Kim Kardashian Mı?

Instagram’ın 1 Numaralı Düşmanı Kim Kardashian Mı?

Instagram'ın 1 Numaralı Düşmanı Kim Kardashian Mı?Şov yıldızı Kim Kardashian, Instagram’dan ayrılmayı düşünüyormuş bir takım söylentilere göre.

Biliyorsunuz, Instagram’daki birçok düzenleme ve filtrelemeyle fotoğraflarınızı sosyal platformlarda paylaşabiliyorsunuz. Ancak son günlerde gündeme gelen maddeden de çoğunuzun haberi vardır zaten. “Fotoğrafların kişilerin iznine bakılmaksızın para karşılığında başka kuruluşlara satılabilmesi” maddesi, Kardashian’ın da canını sıkmış ve böyle bir şey olursa hesabını kapatacağını söylüyormuş.

Peki Kardashian, hesabını kapatırsa ne olur? Birçok kullanıcı için pek bir şey ifade etmez belki, ancak Kardashian’ın yaklaşık 5.75 milyon takipçisi var. Paylaştığı resim sayısı ise, 825. Dolayısıyla Instagram’ın en popüler kullanıcılarından bir tanesi. Hesabını kapattığında öyle veya böyle etkisi görülecektir.

Tabii kullanıcıların gösterdiği tepkilerin ardından geri adım atmıştı yetkililer, ancak yine de belli olmaz diyelim biz.

 

Yazar     : Mahmut Saral

Kaynak : teknokulis

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir