Anasayfa » ALINTI » Merhaba Messenger
Merhaba Messenger

Merhaba Messenger

Merhaba MessengerFacebook Ürün Yönetimi Müdürü Peter Deng yaptığı söyleşide Facebook’un mobile verdiği önemi vurgulayarak başladığı konuşmasında, artık Facebook Messenger kullanmak için bir Facebook hesabı açma zorunluluğu olmadığını açıkladı. Sadece cep telefonu numaranız bu işlem için yeterli olacak.

İlk etapta Android kullanıcılarına açılacak özellik öncelikle Hindistan, Endonezya, Avusturya, Güney Afrika ve Venezuela’da kullanılabilecek. Kısa aralıklarla diğer ülkelerde de kullanıma açılacak.

Bu haberle birlikte facebook, mobil mesajlaşmaya verdiği önemi ve tabii mobil alanda da ne kadar var olmak istediklerinin ciddi sinyallerini vermiş oldu. Ayrıca WhatsApp’i satın alacağı ile ilgili söylentiler olsa da şu anda ciddi bir rakip haline geldiklerini görebiliyoruz. Facebook Messenger da artık bağımsızlık yolunda adım atmış oldu. Belki artık ona sadece Messenger diyeceğiz. Bundan sonra adı sadece Facebook ile anılmayacak. Bu da onun kuvvetlendiğini gösteriyor. SMS konusunda da operatörler adına önemli bir rakip olacak.

Bakalım Messenger, Facebook’un mobil alandaki hedeflerine ne kadar katkı sağlayacak?

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir