Anasayfa » ALINTI » Twitter’ın Kendi Filtreleri Ne Zaman Geliyor?
Twitter'ın Kendi Filtreleri Ne Zaman Geliyor?

Twitter’ın Kendi Filtreleri Ne Zaman Geliyor?

Twitter'ın Kendi Filtreleri Ne Zaman Geliyor?Görünüşe göre Instagram’dan desteğini çeken Twitter, kendi fotoğraf filtrelerini yakında tanıtacak.

Instagram‘ın Facebook tarafından satın alınmasının ardından, dünyanın en büyük iki sosyal ağının arasındaki soğuk savaş Instagram’a da yansımış ve Twitter ile olan ilişkisini kesmişti.

Zaten son günlerde Instagram fotoğraflarınızı Twitter‘dan paylaştığınızda görebileceğiniz gibi fotoğraflar düzgün görüntülenemiyordu.

Bugün Twitter’ın başkanı Jack Dorsey‘in kendi Twitter hesabından paylaştığı bir fotoğraf, ki aşağıda kendisini görebiliyorsunuz, Twitter‘ın üçüncü parti bir fotoğraf düzenleme programına ihtiyaç duymadan filtreleme yapabildiği iddialarının ortaya atılmasına neden oldu.

Fotoğraf tabii ki başka bir programla düzenlenerek Twitter‘dan yayımlanmış olabilir ama zaten Twitter’ın kendi fotoğraf filtrelerini hazırladığı biliniyordu.

Son dedikodular ise Twitter‘ın bu fotoğraf filtrelerini yılbaşından önce kullanıcılarla buluşturacağı yönünde. Bakalım Jack Dorsey bu iddialar hakkında bir açıklama yapacak mı? Bunu önümüzdeki günlerde göreceğimizden emin olabilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir