Anasayfa » ALINTI » Twitter’ın Yeni Yoldaşı: Flickr
Twitter'ın Yeni Yoldaşı: Flickr

Twitter’ın Yeni Yoldaşı: Flickr

Twitter'ın Yeni Yoldaşı: FlickrTwitter ile Instagram’in karşılıklı olarak entegrasyon olanaklarını ortadan kaldırması, tweet’lerini sepya fotoğraflarla süslemek isteyen kullanıcıların kabusu olmuştu. Hemen ardından duyurulan Twitter fotoğraf filtreleri ise moralleri düzeltmişti. “Filtre savaşlarının” saflarına fotoğraf paylaşım hizmeti Flickr da katıldı.

iPhone uygulamasını güncelleyen Flickr, yeni sürümde filtrelerin yanı sıra, çok daha iyi bir sosyal ağ entegrasyonu sunuyor. Başta Twitter olmak üzere, Flickr kullanıcıları fotoğraflarını Tumblr ve Foursquare üzerinden de kolayca paylaşabiliyor. Yaklaşık 80 milyon kullanıcısı bulunan Flickr, yenilenen iPhone uygulamasıyla fotoğraf yükleme, filtre ekleme ve paylaşma olanağı sunuyor.

15 ayrı fotoğraf filtresinin bulunduğu uygulamanın filtrelerini sağlayan Aviary, aynı zamanda Twitter’ın yeni filtrelerini geliştiren mobil yazılım şirketi olarak biliniyor. Flickr fotoğrafları artık Facebook‘a da aynı mobil uygulama üzerinden yüklenebiliyor.

Facebook ve Twitter ile sıkı çalışarak, pürüzsüz bir deneyim oluşturduklarını belirten Flickr Ürün Yöneticisi Markus Spiering, “Bu sitelerle daha önceden bir entegrasyonumuz vardı ancak bu kadar doğrudan değildi. Mobil ürünümüzle birlikte bu deneyimi farklı cihazlar arasında çalıştırmak bizim için önem taşıyor” dedi.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir