Anasayfa » ALINTI » YouTube’un Yeni Tasarımını Beğendiniz Mi?
YouTube'un Yeni Tasarımını Beğendiniz Mi?

YouTube’un Yeni Tasarımını Beğendiniz Mi?

YouTube'un Yeni Tasarımını Beğendiniz Mi?YouTube’un “daha temiz ve daha basit” olarak yayınladığı yeni arayüzü,kullanıcılara ilgi duyacakları kanalları daha kolay sunmayı vadediyordu. Ne var ki yeni arayüz ile birlikte YouTube‘un neredeyse kuruluşundan bu yana kullanılan basit ve sade arayüzünde büyük değişiklikler yer alıyor.

Sosyal medyada ve blog dünyasında görülen ilk tepkiler; kullanıcıların budeğişiklikten pek de hoşlanmadığını gösteriyor. Google+ sosyal ağını andıran bazı tasarım değişiklikleriyle birlikte, sayfa boşluklarını daha verimli kullanmayı hedefleyen yeni tasarım; hem ana sayfayı hem de video sayfalarını etkiliyor.

Kullanıcılar, Twitter‘da ve YouTube video yorumlarında dünden bu yana öfke dolu yorumlarla “girdikleri sitenin YouTube olup olmadığından bile emin olmadıklarını” belirtirken, bir tepki de YouTube’un en çok izlenen ünlülerinden Ray William Johnson’dan geldi. Paylaştığı bir tweet ile yeni tasarımı eleştiren @RayWJ; “Yapmaya çalıştığınız şeyi anlıyorum ancak bu yeni tasarım, kullanıcı dostu olmanın anti tezidir” dedi.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir