Anasayfa » ALINTI » Bu Sosyal Ağda Kediye Doyacaksınız
Bu Sosyal Ağda Kediye Doyacaksınız

Bu Sosyal Ağda Kediye Doyacaksınız

Bu Sosyal Ağda Kediye Doyacaksınız

İkili, kediler için Pinterest benzeri bir sosyal ağ olan “Catmoji”

Kedilere özel bir sosyal ağ girişimi olan Catmoji tamamen kedi severlere hitap ediyor. Kedi severler bu sosyal ağda kedi resimleri ve videoları paylaşabiliyorlar. Siteye üye olabilmek için kedi sahibi olunmasına gerek olmadığı gibi, kullanıcılar site üzerindeki fotoğraflara ve videolara diledikleri gibi yorum yapabiliyorlar. Kullanıcılar bunun yanı sıra diğer üyelerle iletişime geçip, diğer üyeler tarafından paylaşılan fotoğraf ve videoları da paylaşabiliyorlar.

Bu Sosyal Ağda Kediye Doyacaksınız

Kedi aleminin Pinterest’i olan site, bu ünvanını sitenin tasarımının Pinterest’e oldukça benzemesine borçlu. Kullanıcılar siteye girdiklerinde mutlu, eğlenceli ya da mutsuz kedi görmek istediklerini seçebiliyorlar. Ayrıca Catmoji sitesinde bulunan ve diğer sitelerde görmeye pek alışık olmadığımız başarı sistemi de mevcut. Örneğin kullanıcılar kedileriyle ile ilgili bir albüm oluşturduklarında özel bir rozet kazanabiliyorlar.

Markaların da oldukça ilgisini çeken site üzerinde, birçok marka kampanyalarına da sitede yer veriyor. Görünen o ki, site gerek kedi severlerin, gerekse de markaların oldukça ilgisini çekecek. Bu bağlamda sitenin kendi alanında öncü olacağını söyleyebiliriz.

 

Kaynak : yahoyt

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yorum

  1. Geribildirim: Kedi severler için özel site açıldı: Catmoji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir