Anasayfa » ALINTI » Facebook Kendi Telefonunu Mu Tanıtacak?
Facebook Kendi Telefonunu Mu Tanıtacak?

Facebook Kendi Telefonunu Mu Tanıtacak?

Facebook Kendi Telefonunu Mu Tanıtacak?

Facebook, salı günü önemli bir toplantı düzenleyeceğini duyurdu ve bu toplantı için de teknoloji basınından birçok önemli kuruluşu Londra’ya davet etti. Biliyorsunuz, uzun süredir Facebook’un bir telefon yapacağına dair söylentiler var. Farklı firmalardan Facebook kısayolu tuşuna sahip telefonlar gelmişti, ancak Zuckerberg, her defasında Facebook’un bir telefon üretmeyi düşünmediğini dile getirmişti.

İşte bu salı günü düzenlenecek toplantıda, Facebook’un bir telefon veya mobil işletim sistemi gösterebileceği konuşuluyor. Ancak tek konuşulanlar bunlar değil. Salı günü gerçekleşecek toplantıda, Apple’ın iPad’i yeni için yeni Messenger uygulamasının gösterilmesi gündemde. Buna ifadeler, bulunduğunuz yerin gösterilmesi, resim paylaşılması, grup mesajlaşması gibi özellikler de dahil. Ayrıca Facebook’un şu an test ettiği sesli mesaj sistemininde Apple’ın iPhone’u için gösterileceği belirtiliyor.

Bakalım salı günü neler çıkacak ortaya…

 

Yazar     : Mahmut Saral

Kaynak : Teknokulis

 

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir