Anasayfa » ALINTI » Foursquare For Business Çıktı
Foursquare For Business Çıktı

Foursquare For Business Çıktı

Foursquare For Business ÇıktıUçaklardaki check in olma işlemini, normal hayatımıza taşıyan Foursquare, gelişmiş sosyal ağ entegrasyonu sayesinde kullanıcıların gittiği mekanları belirtip, paylaşmasını sağlıyor.

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Foursquare, neredeyse tüm akıllı telefon kullananların, düzenli olarak tercih ettiği bir yazılım. İnsanların gidecekleri yeri de tercih etmelerinde bile, kullanıcı yorumları oldukça etkili.

Hayatımızdaki yeri gün geçtikçe artan Foursquare, şirketler için de önemini aynı şekilde arttırıyor. Yüklenen fotoğraflar, yapılan pozitif yorumlar, ve şirket hakkındaki bilgiler, insanların oraya olan bakışlarını ciddi anlamda etkileyebiliyor.

Foursquare, yeni uygulamasını Salı günü tanıttı. Foursquare for Businessadındaki uygulama, hem Android hem de iOS gibi yaygın sistemlerde çıktı.

Sadece 1 Dolar vererek, sahibi olduğunuz şirketin, Foursquare alanını oluşturabiliyor ve dikkatlice içeriğini yönetebiliyorsunuz. Herhangi bir sahte hesap açma girişimi olmaması için de, posta ile ya da telefon üzerinden sesli doğrulama yapılabiliyor. Posta ile doğrulamanın haftalarca süreceğini düşünürsek, biz sesli doğrulamayı okurlarımıza tavsiye ediyoruz.

Foursquare For Business Çıktı

Foursquare For Business Çıktı

Buradan adım adım başlayabileceğiniz işlemlerden sonra, Foursquare for Business uygulamasının Android sürümünü buradaniOS versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz.

 

Yazar     : Tolga Büyülyılmaz

Kaynak : shiftdelete

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 25 Mayıs’ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu’nda “Online İtibar ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir