Anasayfa » ALINTI » Tumblr İçerik Girişini Yeniledi
Tumblr İçerik Girişini Yeniledi

Tumblr İçerik Girişini Yeniledi

Tumblr İçerik Girişini Yeniledi

Daha önce reblog edilmek istenilen içerikler için standart bir tumblr giriş arayüzü sunan site, artık bir pop-up pencere üzerinden bu fonksiyonu sağlıyor.

Bir pop-up pencere üzerinde yer alan görselin hemen altında tumblr’ın minimal içerik editörlü metin alanı yer alırken ağırlık bu sefer gönderi türüne göre değişebilen butonun üstüne veriliyor. Standart olarak yeniden blogla seçeneği ile gelen butonun sağ yanına yerleştirilen bir pull-down menü ile şimdi yayınla, sıraya koy, yayınlama tarihini ayarla, taslak olarak kaydet yada kişisel seçeneklerini görebiliyorsunuz. Bununla birlikte önizleme seçeneği de yine bu menünün altında yer alıyor.

Twitter ile olan entegre içerik paylaşımı ile tanınan tumblr, gönderi alanında elbette twitter kuşu Larry’yi de unutmamış. Tek bir tıklama ile gönderilerinizi twitter’da da paylaşabiliyorsunuz.

Bununla birlikte, tumblr’ın kayıt giriş sayfasında da bazı güncellemeler mevcut. Tıpkı reblog fonksiyonu gibi yeni yazı, fotoğraf yada video eklemek için artık ayrı sayfalara gitmek yerine, ilgili bağlantıya tıkladığınızda akışın üzerinde açılan kutucuklar vasıtası ile fotoğraflarınızı, metinlerinizi, bağlantılarınızı yada videolarınızı ekleyebiliyorsunuz.

 

Kaynak : sosyalmedyaport

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir