Anasayfa » ALINTI » Blog Yazarları Birliği Kuruluyor
Blog Yazarları Birliği Kuruluyor

Blog Yazarları Birliği Kuruluyor

Blog Yazarları Birliği Kuruluyor

İnternet Geliştirme Kurulu Başkanı Serhat Özeren, internetin hayatımızın her alanında olması ile bilgiye erişme hızımızın arttığını belirtti.Erişim hızı ve olanağının artmasının ülkelerin gelişmişlik düzeyi için son derece önemli bir unsur olduğunun altını çizen Özeren, özgün içeriğin gelişmesinin de son derece önemli olduğunu vurguladı. Özeren şöyle konuştu:

“Türkiye’de internet abone sayısı 20 milyonu geçti. İnternet hızının artması, akıllı cihazların kullanılması ile mekandan bağımsız internet erişimi özgün içeriğin de artmasına yol açtı. Türkiye’de internet kullananların duygu ve düşüncelerini, fikirlerini paylaştığı özgün internet sayfalarının artması, bilginin dolaşımın hızının da artması anlamına gelecektir. Türk insanın yaratıcı yönünün yansıdığı blog sayfalarının artması ve bu etkinlikler ile farkındalığın oluşması önemlidir.”

1 Sosyal Medya Ajansı Kurucusu Levent Cem Aydan yaptığı konuşmada , bugüne kadar BloglifeTr ve 1sosyalmedya.com blog dizini üzerinden 2 bini aşkın blogger ile birlik oluşturduklarını, sosyal medyanın sadece sosyal ağlardan ibaret olmadığının altını çizdi. Özgün içerik kavramının odak noktasının bloglar olduğunu belirten Aydan, “Bloggerlar arasındaki paylaşımın ve bilinirliğin desteklenmesi fikriyle yaratmak istediğimiz “Blogger Birliği”nin kuvvetlenmesi amacıyla blogger partisi düzenledik” dedi.

 

Kaynak : İnterpromedya Haber Merkezi 

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir