Anasayfa » ALINTI » Google Hisseleri Tarihi Zirvede
Google Hisseleri Tarihi Zirvede

Google Hisseleri Tarihi Zirvede

Google Hisseleri Tarihi Zirvede

Böylelikle Google’ın hisseleri yüzde 2.6 yükselmiş oldu. Şirket, Ekim 2012’de 774.38 dolar seviyesini görmüştü. Son yükselişin ardında şirketin yaklaşık 3 yıldır AB tarafından geçirdiği “anti-tröst” soruşturması için yaptığı “uzlaşma” teklifi bulunuyor. ABD’de yıllardır süren benzer bir soruşturmayı atlatan Google’ın AB’den bu kadar kolay kurtulamayacağı tahmin ediliyor.

AB Komisyonu tarafından yapılan açıklamada Google’ın teklifinin değerlendirildiği fakat bir sonuca ulaşılamadığı belirtildi. Google hisseleri aylardır iyi bir seyir izliyor. Bunun arkasında her gün aktive edilen milyonlarca Android tabanlı cihaz, yenilenen yüksek hızda internet altyapısı, kablolu ve kablosuz internet bağlantı hizmetleri bulunuyor.

Google halen dünyanın bir numaralı arama motoru. Google’ın en büyük rakibi Apple ise büyük bir düşüş yaşıyor. Apple geçen Eylül ayında ulaştığı en yüksek seviyenin ardından yüzde 35 değer kaybetti.

Kaynak: Usa Sabah

 

Kaynak : teknokulis

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir