Anasayfa » ALINTI » Google Mağazası Yolda Mı?
Google Mağazası Yolda Mı?

Google Mağazası Yolda Mı?

Google Mağazası Yolda Mı? 

Her ne kadar yapılabilecek her işlemin online ortamda yapılmasına doğru hızla gidiyor olsak da, tüketicilerin fiziksel kanıt, bir başka deyişle satın alacakları fiziksel ürünlere dokunma ya da görme ihtiyaçları, halen satın alma sürecinde önemini koruyor. Özellikle tüketicilerin yaşayacakları hedonik faydayı peşinen hissetmelerinin satın alma kararlarına olumlu etkisini göz önünde tutmak çok zor olmasa gerek. Özellikle pazara yeni girecek, daha önce deneyimlenmemiş ürünler için bu etki daha belirgin.

Google’ın yakında Google Glass’ı (Google Gözlükleri) piyasaya çıkaracağı biliniyor. Pazarda daha önce yer almayan bu yeni ürün, aynı zamanda bilgi ve iletişim teknolojileri dünyasındaki köklü değişimde önemli bir kilometre taşı olarak görülüyor. Mobil teknolojilere, akıllı telefon ve tabletlerden sonra daha “giyilebilir” bir kimlik kazandırarak mobilizasyonun geleceğini şekillendirmesi beklenen bu ürün için, Google’ın “hep online” politikasına küçük bir istisna oluşturması ihtimaller dahilinde. Google Gözlükleri’nin tüketiciyle tanışması için Google’ın fiziksel bir mağaza açacağı, son günlerde teknoloji kulislerinde sıklıkla dile getirilen iddialar arasında. İddiaların doğru olması durumunda, söz konusu mağazaların yıl sonuna kadar Google Gözlükleri’nin lansmanıyla birlikte açılması bekleniyor.

 

Kaynak : sosyalmedyaport

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir