Anasayfa » ALINTI » Viber 175 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!
Viber 175 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Viber 175 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

Viber 175 Milyon Kullanıcıya UlaştıSkype’ın en büyük rakibi olarak görülen ve akıllı telefonlardan bedava mesaj atma ve arama yapma imkanı veren mobil uygulama Viber, Barcelona’da düzenlenen Mobile World Congress (MWC) ‘in konukları arasındaydı.

Viber CEO’su Talmon Marco, katıldığı oturumda kullanıcı sayısında 175 milyona ulaştıklarını açıkladı. Talmon Marco Viber’ın hızla büyümesini, “şansında yardımıyla doğru zamanlamada doğru işler yapmaları” olarak belirtti.
Geçen sene Şubat ayında 50 milyon kullanıcıya ulaşan , mobil platforma 2011′in başlarında dahil olan Viber her gün 400 bin yeni üye kazanıyor.Büyümede emin adımlarla ilerleyen Viber Apple iOS, Google Android, S40, Symbian, Microsoft Windows Phone ve BlackBerry işletim sistemlerinde çalışıyor. Tüm işletim sistemlerini desteklemesi ve hem arama servisini hem de mesajlaşma servisini bir arada barındırması mobil kullanıcıların tercih etmesindeki en büyük etken.

Yazar : Burcu Çelenoğlu

Kaynak : Sosyalmedyaport

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir