Anasayfa » ALINTI » Facebook Etkinlikler Sayfası Hava Tahminlerini Göstermeye Başladı
Facebook Etkinlikler Sayfası Hava Tahminlerini Göstermeye Başladı

Facebook Etkinlikler Sayfası Hava Tahminlerini Göstermeye Başladı

Facebook Etkinlikler Sayfası Hava Tahminlerini Göstermeye BaşladıFacebook Etkinlikler özelliğini hava tahminlerini gösterecek şekilde güncelledi. Hava tahminleri sadece etkinliklerin on gün içerisinde gerçekleştirileceği durumlarda kullanıcılara ulaştırılacak.
Küçük bir ekleme olsa da, Facebook’un Etkinlikler özelliğine bu bilgiyi eklemesinin şık bir hareket olduğu kesin. Kullanıcılar bir Facebook etkinliği oluştururken ”Ne zaman?” kısmının hemen aşağısında hava durumu tahminini görebilecekler.

Bu yeni özellik Facebook’un hem masaüstü hem de mobil versiyonlarında bulunacak. Kullanıcılar etkinlik günü için tahmin edilen en yüksek ve en düşük sıcaklıkları görüp, hazırlıklarını buna göre yapabilecek. Bu bilgilerin özellikle dış mekanlarda düzenlenecek etkinlikler konusunda hem katılımcılara hem de etkinlik sahiplerine yardımcı olacağı rahatlıkla söylenebilir. Üyelerinin tüm bilgilere ulaşabileceği bir kaynak olmayı hedefleyen Facebook’un Etkinlikler özelliğine yaptığı son güncellemeyi de bu hedef doğrultusunda atılmış bir adım olarak nitelemek fazlasıyla mümkün. Yenilenmiş Haber Kaynağını geçtiğimiz günlerde tanıtan Facebook, yeni Haber Kaynağını yakında tüm kullanıcılarına ulaştırmaya hazırlanıyor.

 

Yazar : Sinan Küstür

Kaynak : Tekno Blog

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir