Anasayfa » ALINTI » Facebook Graph Search Para Kazandırabilir mi? [İnfografik]
Facebook Graph Search Para Kazandırabilir mi?

Facebook Graph Search Para Kazandırabilir mi? [İnfografik]

Facebook Graph Search Para Kazandırabilir mi? [İnfografik]Facebook, kullanıcılara arkadaşları arasında arama yapma imkanı veren Graph Search özelliğini geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Birkaç farklı kullanım özelliği olan Graph Search ile aboneler, ‘ilgi alanlarına’ göre arama yapabilecekler. Örneğin; bir kullanıcı, arkadaşlarının bir şehirdeki sevdiği restoranları ya da orada çektirdiği fotoğrafları arayıp, sevdiği sporları öğrenebilecek. Ayrıca kullanıcılar, Graph Search özelliğini kullanmaya başladıktan sonra arkadaşlarının arkadaşları arasında kendi kriterlerine göre arama yapabilecekler. Yani Facebook bir nevi çöpçatan sitesi işlevi de görmeye başlayacak.

Peki Graph Search, kullanıcılara para kazandırabilir mi? Neommalian Studios ve Advantage Capital Funds’ın birlikte yaptığı  araştırmanın sonucu olan ve SocialTimes’ta yayınlanan infografik, bize bunun cevabını veriyor.

 

Kaynak : Sosyal Medya Kulübü

Facebook Graph Search Para Kazandırabilir mi?

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir