Anasayfa » ALINTI » Facebook Profilleri Değişmeye Başladı
Facebook Profilleri Değişmeye Başladı

Facebook Profilleri Değişmeye Başladı

Facebook Profilleri Değişmeye BaşladıBir süredir Facebook profil sayfalarının değişeceği biliniyordu. Konu hakkında pek çok iddia ortaya atılıyordu. Bugünden itibaren herşey netleşti çünkü Türkiye’deki kullanıcılardan bazılarının profilleri yeni görünüme geçti. 

Şimdilik tüm kullanıcılara açık olmayan bu özellik, yakın zamanda tüm kullanıcıların profillerine yayılacak.

Yapılan değişiklikle beraber Hakkında, Fotoğraflar, Arkadaşlar gibi sekmeler, kapak fotoğrafının hemen altına alınmış. Kişinin eğitim ve iş bilgilerinin yer aldığı bölüm, yine profil fotoğrafının altında yer alıyor fakat, ayrı bir bölüm olarak yerleştirilmiş.

Fotoğraf, video,metin ve link paylaşabildiğimiz paylaşım penceresi ise bu defa profil sayfamızın sağ üst kısmında yer almış.

Kapak fotoğrafının yanında yer alan ve zaman tünelinde kolayca gezmemizi sağlayan tarihlerin listesi alt tarafa alınmış ve yerine reklamlar konulmuş. Zannediyoruz ki, Facebook kullanıcılar o alana daha çok bakmış olmalılar.

Ortak arkadaşların göründüğü liste ise, iş, eğitim memleket bilgilerinin yer aldığı bölümün hemen altına yerleştirilmiş.

Her değişiklikte isyan eden Facebook kullanıcıları bakalım bu ufak değişikliği nasıl karşılayacak?

Yazar : Ahmet Çile

Kaynak : Sosyaling

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir