Anasayfa » ALINTI » Facebook, Sonunda Yorumlara ‘Cevapla’ Butonunu Ekliyor
Facebook, Sonunda Yorumlara 'Cevapla' Butonunu Ekliyor

Facebook, Sonunda Yorumlara ‘Cevapla’ Butonunu Ekliyor

Facebook, Sonunda Yorumlara 'Cevapla' Butonunu EkliyorFacebook bugün, yorumlara doğrudan cevap verebileceğiniz yeni özelliği duyurdu.

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook yeni yıla birçok yenilikle girdi. Geçtiğimiz haftalarda yeni Zaman Tüneli tasarımını resmen duyuran ve etkinliklere hava durumu tahminlerini ekleyen Facebook, bugün de yorumlara ‘Cevapla‘ butonunu ekleyeceğini resmi blogundan açıkladı. Aslında birçok sitede bulunan bu özelliğin Facebook’ta olmaması önemli bir eksiklik olarak görülüyordu. Sonunda bu özellik Facebook’a da geliyor.

Bu yeni özellik ile birlikte artık arkadaşınızın bir gönderinize yaptığı yoruma mesaj atarken arkadaşınızın adını yazmaya ya da etiketlemeye ihtiyaç duymayacaksınız. Arkadaşınızın yorumuna cevapla diyerek direk olarak arkadaşınıza cevap verebileceksiniz. Bunun bir örneğini aşağıdaki resimden görebilirsiniz.

Facebook, Sonunda Yorumlara 'Cevapla' Butonunu Ekliyor

Bu arada Facebook’taki yorumlara getirilen tek özellik bu değil. Artık Facebook bir gönderinin altındaki yorumlardan en aktif ve popüler olanları ilk başlarda gösterecek. Bu özellik de binlerce takipçisi hayranı bulunan sayfalara kolaylık sağlayacak.

Facebook, Sonunda Yorumlara 'Cevapla' Butonunu Ekliyor

Henüz test aşamasında olan bu özelliğin yakın zamanda tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor. Bakalım 2013’te birçok yeniliğe imza atan Facebook ilerleyen zamanlarda ne gibi yeniliklerle karşımıza çıkacak.

Yazar : Emre Çetinkaya

Kaynak : Tekno Kulis

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir