Anasayfa » ALINTI » Facebook Sosyal Bloglama Grubu Storylane’i Satın Aldı
Facebook Sosyal Bloglama Grubu Storylane’i Satın Aldı

Facebook Sosyal Bloglama Grubu Storylane’i Satın Aldı

 Facebook Sosyal Bloglama Grubu Storylane’i Satın AldıYeni Haber Kaynağı’nı tanıtan Facebook bir yandan da satın almalarını sürdürüyor. Şirket son olarak sosyal bloglama platformu Storylane’i satın aldı. Facebook bu satın almanın  kullanıcıların samimi ve anlamlı içerikler yardımıyla gerçek kimliklerini gösterme yetenekleri noktasında kritik bir önem arz ettiğini kaydetti. Satın alma sonucunda Storylane’in beş kişilik ekibi de Facebook çatısı altına katılıyor.

Storylane Facebook üzerinden paylaştıklarınızı alıyor ve onları sadece boyut bakımından değil, kişisel ve profesyonel bakımdan büyüterek yeniden servis ediyor. Storylane’i hâlihazırda kullananlar için işlerini taşımalarına yardımcı olacak yeni araçlar ve servisler çıkarılacak. Facebook da bu listede yer alacak, ancak Storylane’in duyurusuna bakılırsa farklı tipteki servisler için de çeşitli çözümler sunulacak. Bu arada Facebook’un satın almasıyla birlikte Storylane ekibinin, kısa zamanda gerçekleştirdikleri işleri Facebook kullanıcı arayüzüne hızlı bir şekilde entegre ettiklerini göreceğiz.

Yazar : Sabri Küstür

Kaynak : Tekno Blog

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir