Anasayfa » ALINTI » Facebook’tan MessageMe’ye Darbe
Facebook'tan MessageMe'ye Darbe

Facebook’tan MessageMe’ye Darbe

Facebook'tan MessageMe'ye DarbeFacebook’tan mobil platformun yükselen yıldızı MessageMe’ye darbe geldi. Artık MessageMe kullanıcıları arkadaşlarını Facebook üzerinden bulamayacak.

Son birkaç haftadır akıllı telefonlarda MessageMe rüzgarı esiyor. Arkadaşlarınızla eğlenceli bir şekilde bedava mesajlaşmanızı sağlayan uygulama mobil platforma o kadar hızlı bir giriş yaptı ki dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp’ı bile unutturdu.

İşler MessageMe açısından oldukça iyi giderken Facebook’tan canlarını sıkacak bir hamle geldi. Facebook, MessageMe’deki ‘Arkadaşlarını bul‘ fonksiyonunu durdurdu. Bundan sonra MessegeMe kullanıcıları arkadaşlarını Facebook üzerinden bulamayacak.

Konu ile ilgili her iki taraftan da bir açıklama gelmedi ancak Twitter’dan MessageMe’ye destek mesajları gelmeye devam ediyor.

Öte yandan kullanıcılara mesaj göndermek dışında YouToube videolarınıiTunes şarkılarını, ses kayıtlarını paylaşmaçizim yaparak karşı tarafa gönderme, PIN kodu ile kişi ekleme gibi yeni özellikler sunan MessageMe, birkaç günde AppStore’de en çok indirilenler listesinde en üst sıraya yerleşti. Android için de yayınlanan MessageMe, Google Play’de ‘Ücretsiz En Popüler Uygulamalar’ listesinde zirveye oturmayı başardı.

 

Yazar : Emre Çetinkaya

Kaynak : Tekno Kulis

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir