Anasayfa » ALINTI » Google Street View Bu Sefer Bir Çifti Uygunsuz Yakaladı
Google Street View Bu Sefer Bir çifti Uygunsuz Yakaladı

Google Street View Bu Sefer Bir Çifti Uygunsuz Yakaladı

Google Street View Bu Sefer Bir çifti Uygunsuz YakaladıSokaklara, evlerin içine hatta Beyaz Saray’a kadar giren Google Street View, bu sefer İngiltere’de bir çifti uygunsuz yakaladı.

Google Street View sokaklarda dolaşmaya devam ediyor. Kullanıcıların dünyanın merak edilen her yerini görmesi için dünyada gitmedik yer bırakmayan Google Street View ekibi son olarak, Antarktika’danokyanusun derinliklerine kadar her yeri görüntülemeyi başarmıştı.

Şimdi ise İngiltere’nin Manchester şehrinde çekimlerine devam eden ekip geçtiğimiz günlerde bir çifti uygunsuz vaziyette yakaladı. Manchester’ın Temperance sokağında çekilen bu görüntüleri gören kullanıcılar hemen paylaşmaya başladı. Hızla yayılan bu görüntü daha sonra Google’a bildirilmesiyle birlikte Google tarafından hemen mozaiklendi.

Konu ile alakalı olarak bir Google sözcüsü ise, ‘Bu tarz görüntüleri kullanıcılar bizlere bildirdiği takdirde hemen mozaikleyeceğiz. Çünkü bizim için gizlilik her şeyden önemlidir.’ dedi. Öte yandan bu yılın başlarında Google Street View ekibi, Botsvana’da bir eşek ezdiği gerekçesiyle suçlanmıştı.

 

Yazar : Emre Çetinkaya

Kaynak : Tekno Kulis

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.