Anasayfa » ALINTI » Twitter Ve LinkedIn’e BlackBerry 10’da Güncelleme Geldi
Twitter Ve LinkedIn'e BlackBerry 10'da Güncelleme Geldi

Twitter Ve LinkedIn’e BlackBerry 10’da Güncelleme Geldi

Twitter Ve LinkedIn'e BlackBerry 10'da Güncelleme GeldiBlackBerry 10 işletim sisteminin ilk uygulamaları arasında yer alan Twitter ve LinkedIn’e güncelleme geldi.

BlackBerry 10 işletim sistemi çıkalı pek bir süre olmasa da her geçen gün uygulama sayısını arttırmaya devam ediyor. Önümüzdeki hafta itibariyle dünyanın en çok kullanılan ücretsiz mesajlaşma servisi WhatsApp’a da kavuşacak olan yeni işletim sisteminin ilk müdavimlerinden Twitter ve LinkedIn’e güncelleme geldi.

Her iki uygulama için de kullanıcı deneyimi için üst seviyelere taşındığı belirtilirken uygulamaların aynı zamanda diğer mobil platformlarla da aynı seviyeye geldiği açıklandı. Güncelleme ile birlikte Twitter, tweet atarken fotoğraf çekme/eklemedirek mesaj gönderme, profili düzenlemetweet silme ve kullanıcıları engelleme/şikayet etme gibi yeteneklere kavuştu.

Bunun yanında LinkedIn uygulaması ise, bağlantılarınıza profil sayfaları üzerinden hızlı mesaj gönderme, tavsiye edilen işleri görüntüleme, haberleri iş alanına göre sıralama ve görüntüleri tam ekranda görebilme özelliklerine kavuştu.

Twitter v10.0.1 ve LinkedIn v10.0.1 şimdi BlackBerry World üzerinden indirilebilir. Hemen indirebilirsiniz.

 

Yazar : Emre Çetinkaya

Kaynak : Tekno Kulis

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir