Anasayfa » ALINTI » YouTube iOS Uygulaması Güncellendi
YouTube iOS Uygulaması Güncellendi

YouTube iOS Uygulaması Güncellendi

YouTube iOS Uygulaması GüncellendiPopüler video paylaşım sitesi YouTube’un iOS uygulaması yeni güncelleme ile daha önce Android uygulamasında yer alan “Televizyon’a Gönder” özelliğine kavuştu.

1.2.1 sürümüne güncellenen YouTube iOS uygulaması, stabilite sağlamaya yönelik geliştirmelerin yanında 2  kritik özellik kazanıyor. Bu özelliklerden ilki uygulamanın düşük hızda Wi-Fi bağlantısı kullanıldığı zamanlardaki performansını arttırırken diğeri ise 2013 yılının başında Android cihazlarda yerini alan “Send to TV” özelliği.

“Send to TV” özelliği ile eğer televizyonunuzda YouTube kullanıyor ve iOS cihaz sahibiyseniz siz de artık Android kullanıcıları gibi mobil cihazınızdan televizyonunuza içerik aktarabilecek ve mobil cihazınızı kontrol kumandası olarak kullanabileceksiniz.

Aynı Wi-Fi ağında bulunan televizyonunuza iOS cihazınızdan kolayca içerik aktarmanızı sağlayan bu özelliği sadece bir cihaz ile değil birden fazla iOS cihazınız ile de kullanabiliyorsunuz. Eğer hala uygulamanızı güncellemediyseniz uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yazar : Berkay Oğulcan Tutal

Kaybak : ShiftDelete

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.