Anasayfa » ALINTI » 4sqDay 2013 Türkiye’de De Kutlanacak
4sqDay 2013 Türkiye’de De Kutlanacak

4sqDay 2013 Türkiye’de De Kutlanacak

4sqDay 2013 Türkiye’de De KutlanacakHer yıl 16 Nisan tarihinde kutlanan Dünya Foursquare Günü, Türkiye’de geçtiğimiz yıl da olduğu gibi yine yapılacak bir etkinlikle kutlanacak.

Dünya Foursquare Günü, geçtiğimiz yıl dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde yapılan buluşmalarla kutlanmış, Foursquare o gün için özel bir rozet hazırlamış ve o gün check-in yapan kullanıcılarına rozet dağıtmıştı. Dünya Foursquare Günü için ilginç şekilde dönemin Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy ve dünyanın farklı yerlerinden siyasetçiler de kutlama mesajı yayınlamıştı.

Dünya Foursquare Günü, bu yıl da en çok katılımla İstanbul’da gerçekleşecek gibi gözüküyor. Oluşturulan meetup.com sayfalarında, İstanbul şu anda en çok katılımın gerçekleşeceği ikinci sırada yer alıyor. Bu tablo bize gösteriyor ki, foursquare Türkiye’de oldukça popüler. Etkinlik İstanbul’un yanı sıra, İzmir ve Ankara’da da kutlanacak.

4sqDay 2013 Türkiye’de De Kutlanacak

İstanbul etkinliği ile ilgili detaylı bilgileri buradan alabilir, 16 Nisan 2013′te Lokal Asmalı’da gerçekleşecek olan etkinliğe kayıt olabilirsiniz. Etkinliğe kayıt olmak için foursquare üyesi olmanız yeterli.

 

Yazar : Sami Eyidilli 

Kaynak : Webrazzi

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir