Anasayfa » ALINTI » Facebook, Android İçin Ne Geliştiriyor?
Facebook, Android İçin Ne Geliştiriyor?

Facebook, Android İçin Ne Geliştiriyor?

Facebook, Android İçin Ne Geliştiriyor?Facebook’un 4 Nisan’da bir cep telefonu tanıtacağını bekleyenler… Büyük ihtimalle yanılıyorsunuz!

Facebook’un 4 Nisan’da göstereceği yeniliğiWall Street Journal‘ın son raporuna göre bir telefon değil Android giriş ekranı olacak. Bu giriş ekranı, iddiaya göre kullanıcının Facebook hesabından aldığı bilgileri giriş ekranında gösterecek.

WSJ‘ye göre özellik ilk olarak HTC‘nin ceplerinde yer alacak, ancak gelecekte diğer Android üreticilerinin de ceplerinde görünebilir. WSJ, önümüzdeki günlerde tanıtılacak “şeyin” birFacebook telefonu olmayacağını iddia ediyor.

Android’e özel Facebook giriş ekranının haber kaynağı ve diğer Facebook bilgilerini ilk bakışta kullanıcıların gözünün önüne getireceği söyleniyor. Bu, aynı zamanda Android’li ceplerin Facebook ile Apple’dakinden daha derin bir bütünleşmeye sahip olacağını gösteriyor. iOS cihazlarının giriş ekranına müdahale etmenin onları jailbreak’lemeden pek mümkün olmadığı biliniyor.

 

Yazar : Zeynel A. Öztürk

Kaynak : Chip

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir