Anasayfa » ALINTI » Facebook: Önce Yasak, Sonra Özür!
Facebook: Önce Yasak, Sonra Özür!

Facebook: Önce Yasak, Sonra Özür!

Facebook: Önce Yasak, Sonra Özür!Facebook, paylaştığı fotoğraflar nedeniyle siteden atılan kadından özür dilemek zorunda kaldı!

Amerikalı Kristy Kemp‘in Facebook erişimi, bebek emziren annelere destek olmak, sorunlarını paylaşabilecekleri bir platform oluşturmak amacıyla kurduğu Facebook grubunda paylaştığı fotoğraflar nedeniyle kısıtlandı. Kemp, bebek emzirirken görüldüğü fotoğraflar yüklediği gruba 24 saat süreyle bağlanamadı.

Bir gazeteye açıklamalarda bulunan Kemp, paylaştığı fotoğrafların firma politikasını ihlal ettiğini iddia eden bir mesaj aldığını belirtiyor: “Bu hiç doğru değil. Ben anneler için iyi bir şey yapmaya çalışıyorum ve karşılığında bir annenin çocuğu için yapabileceği en güzel şeyi gösteren fotoğraflar yayınladığım için siteden dışlanıyorum. Bu doğru değil.

Ancak Facebook kısa süre sonra yaptığının yanlış olduğuna karar vermiş olacak ki Kemp’in erişim haklarını iade etti ve kendisine bir mesaj göndererek özür diledi: “Ekibimizin bir üyesi hata sonucu Facebook’da yayınladığınız bir şeyi silmiş. Bu bir hataydı. Sizden bütün içtenliğimizle özür diliyoruz. Söz konusu içeriği tekrar yükledik.

Yazar : Ender Duman

Kaynak : Chip

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 25 Mayıs’ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu’nda “Online İtibar ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir