Anasayfa » ALINTI » Thorne Facebook’ta Tansiyon Yükseliyor
Thorne Facebook'ta Tansiyon Yükseliyor

Thorne Facebook’ta Tansiyon Yükseliyor

Thorne Facebook'ta Tansiyon YükseliyorKendine güvenen, kararlı, çekici, etkileyici ve çağdaş erkeklerin tarzını yansıtan Thorne, bu heyecanlı oyunda erkeklerin kendilerine olan güvenlerini test ediyor.

Hunca için tasarlanan ve toplamda 5 aşamadan oluşan “Yüksek Tansiyon” oyununda erkekler, ne kadar etkileyici olduklarını kanıtlamak için (birbirleriyle) yarışacaklar. Katılacak olanların Thorne Facebook sayfasını beğenmesiyle başlayacak oyunda yarışmacılar, birbirinden güzel ve seksi 3 Thorne Kızı’ndan birisini seçip, onların sorularına verecekleri cevaplarla kızların kalp atış seviyelerini en yukarılara taşımaya çalışacaklar.

Thorne Facebook'ta Tansiyon Yükseliyor

Heyecanlı ve adrenalinli olmasının yanı sıra ödülleriyle de dikkat çeken “Yüksek Tansiyon”da Thorne Kızları’nı en çok etkileyen erkeğe Playstation 3 verilirken, ikinciye akıllı telefon kullanıcılarının ilk tercihlerinden olan Blackberry, üçüncüye de MP3 player hediye edilecek.

İnternetin ve mobil dünyanın son trendleri arasında yer alan advergameler, sosyal medyada markalar tarafından sıkça kullanılıyor.  Hem eğlenceli zaman geçirmek hem de hediye kazanmak için kullanıcıların da oldukça ilgi gösterdiği bu interaktif oyunlarla markalar, hayranlarına daha kolay ulaşabiliyorlar. Eğlenceli vakit geçirmek ve aynı zamanda da hediyeler kazanmak için markaların takipçileri, bu tür oyunlara oldukça ilgi gösteriyorlar.

 Oyuna Thorne Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/Thorneformen/app_217055578438572

https://twitter.com/ThorneFormen

 

Yazar     : Sevim Solak

Kaynak : Sosyal Medya Kulübü

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir