Anasayfa » ALINTI » Twitter Uygulaması Vine’a İki Yeni Özellik Geldi!
Twitter Uygulaması Vine’a İki Yeni Özellik Geldi!

Twitter Uygulaması Vine’a İki Yeni Özellik Geldi!

Twitter Uygulaması Vine’a İki Yeni Özellik Geldi!Twitter’ın video uygulaması Vine’a son güncelleme ile birlikte iki yeni özellik eklendi. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar videoları embedleyebilecekler. Ayrıca uygulama ile birlikte videoların altında Facebook ve Twitter’da paylaşım yapabilmek için seçenekler eklendi.

Videoların hemen altında bulunan embed seçeneği ile Vine kullanıcıları kendilerine veya başkalarına ait videoların embed linkine sahip olacaklar. Bağlantıların Vine.co adresinden alınabilmesinin yanında yenilenen uygulama ile mobil kullanıcılara da sunuluyor. Kullanıcılar böylece uygulamaya her iki platformdan bağlanabilecek. Ayrıca üç farklı çözünürlük kalitesi olan uygulamadan birini seçerek videoları başka bir platformda paylaşabilecekler.

İki seçenek sunulan Vine embed’de basit kullanımı tercih eden kullanıcılar yalnızca videoyu embedlerken, ‘posta kartı’ tercih edildiği takdirde paylaşanın ismi, tarih, hashtagler ve videonun tanıtımı gibi ekstra bilgiler kodun içerisine yerleştirilebilecek.

Yeni güncelleme ile ortaya çıkan özelliklerden ikincisi içerikte bulunan ‘Paylaş’ bölümüne eklenebilen Facebook ve Twitter seçenekleri.  Uygulamayı kullananan kullanıcılar sağ alt bölümde yer alan iki sosyal ağ üzerinden hızlı bir şekilde paylaşımda bulunabilecekler. Paylaşım düğmeleri diğer kişilerin videolarını içeriyor ve ilk içerikten itibaren kullanılabiliyor.

iPhone uygulamasını da güncelleyen Vine, Android versiyonu için henüz bir tarih yok. Şuan sadece İOS ile sınırlı olan uygulamanın Android’de de yer alması merakla bekleniyor.

 

Kaynak : Sosyal Medya Kulübü

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir