Anasayfa » BAĞLANTI » iPhone 6 Plus Bükülmesine Çözüm Buldular
Apple son gözdeleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı satışa sunar sunmaz telefonların eğildiği yönünde gelen şikayetler ve videolar sosyal medya üzerinde alay konusu olmuştu.

iPhone 6 Plus Bükülmesine Çözüm Buldular

Apple son gözdeleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı satışa sunar sunmaz telefonların eğildiği yönünde gelen şikayetler ve videolar sosyal medya üzerinde alay konusu olmuştu.

iphone6plus-samsung

iPhone 6 Plus’ın materyalinde problem olduğu öngörüleri devam ederken cihaz çeşitli eğilme testlerine tabi tutulmaya devam ediliyor. Uzun süredir konuşulan telefonları bükme olayı diğer cihazlara da sıçradı ve en son Samsung Galaxy Note 4 de bu testlerin gazabına uğradı. 

Apple’ın iPhone 6 Plus‘ın bükülmesiyle ilgili yanıtı da gecikmedi ve bir kaç gazeteciyi test yaptıkları laboratuvara davet ederek, test aşamalarını izlemelerine fırsat verildi. Testler esnasında telefonlara 25 kg ağırlık baskı uygulanmasına rağmen cihazlar hiç bir biçimde hasar görmüyor.

iPhone 6 Plus ‘ın eğilmesiyle ilgli sosyal medya üzerindeki eğlenceli yorumlar ve paylaşımlar devam ederken, PanelPress şirketi bu duruma bir çözüm getirerek gTool adlı cihazı üretti. Döndürülen vidalarla çalışan makineyle eğilen iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı deforme etmeden ve zarar etmeden düzeltiyor.

iPhone 6 Plus satın aldıysanız veya almayı düşünüyorsanız, Apple her ne kadar içleri rahatlatıcı açıklamalar yapsada telefonunuz için gerekli önlemleri almakta yarar var. 🙂

 

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

Türkiye İnternet Raporu 2013

Dünya teknolojisi geçtiğimiz yüzyılda birçok alanda çok büyük seviyelerde gelişim göstermiştir. Bu gelişimin gösterildiği alanlardan ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir