Anasayfa » ALINTI » Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı
Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 25 Mayıs’ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu’nda “Online İtibar ve Kriz Yönetimi” sunumu gerçekleştirdi.

Bilişim Zirvesi etkinliklerinden olan Teknoloji Platformları’nın bir yenisi, “Dijital Evrim” başlığı altında 25 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul CVK Park Bosphorus Otel’de gerçekleşti.

Sektörün önde gelen isimlerinin Dijital Evrim ve Dijital Dönüşüm üzerine değerli sunumlar gerçekleştirdikleri etkinlik, iş dünyası, kamu, akademisyenler, girişimciler ve yatırımcıları bir araya getirdi. MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi de, etkinlikte, önemi ve gerekliliği günden güne artan “Online İtibar ve Kriz Yönetimi” üzerine bir sunum gerçekleştirdi.

MarkeFront ailesi olarak bu verimli organizasyon için BTHABER Şirketler Grubu – Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi başta olmak üzere emeğe geçen herkese ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Kaynak: MarkeFront

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir