Anasayfa » ALINTI » MarkeFront, PTT A.Ş. ile Sosyal Medya Eğitimi için Bir Araya Geldi
MarkeFront, PTT A.Ş. ile Sosyal Medya Eğitimi için Bir Araya Geldi

MarkeFront, PTT A.Ş. ile Sosyal Medya Eğitimi için Bir Araya Geldi

MarkeFront, PTT A.Ş.’nin 18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlediği Yönetim Toplantısı programı kapsamında “Sosyal Medya İletişim Yönetimi” eğitimi gerçekleştirdi.

Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanı, PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sayın Kenan Bozgeyik başkanlığında gerçekleşen etkinlik; PTT Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları ve Türkiye’nin 81 ilinin Başmüdürlerini bir araya getirdi.

Etkinlik çerçevesinde, MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 20 Mayıs Cumartesi günü, etkinlik katılımcılarına Sosyal Medya eğitimi verdi.

Eğitim sonunda Sayın Kenan Bozgeyik, Aytaç Mestçi’ye teşekkür plaketi ve PTT tarafından hazırlanan Kişisel Pul takdim etti. Mestçi de Sayın Bozgeyik’e “Bir Sosyal Medya Danışmanının Anıları” isimli kitabını hediye etti.

Biz de MarkeFront ailesi olarak bu değerli organizasyon için Sayın Bozgeyik başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Kaynak: MarkeFront

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir